Danışma Hattı: US Flag +90 532 111 73 73 veya Eposta gönderin

GENEL MÜDÜRLÜK İSTANBUL

Ataşehir Ferhatpaşa Mah. 35. Sk. No:8
Ataşehir / İstanbul / Türkiye

E-posta: info@sermedhavuz.com.tr
Tel: +90 532 111 73 73
Tel: +90 (850) 495 0 200

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR

Kalabak 3275. Sk. No:2 35430
Urla/İZMİR

EPOSTA: info@sermedhavuz.com.tr
TEL: +90 (232) 752 17 77
TEL: +90 (530) 144 72 13

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BATUM

142, Airport Highway
Batumi Georgia

EPOSTA: zkhalvashi@sermedpools.com
TEL: +99(542)222 04 90
TEL: +99(555)844 44 10

Projelerimiz

PARK VİLLAGE EVLERİ – İSTANBUL

PARK VİLLAGE EVLERİ – İSTANBUL

Büyükçekmece Göl Vadisi’nde 312 dönüm arazide 144 adet tek katlı villadan Park village Türkiye’nin tamamı tek katlı villalardan oluşan ilk ve tek projesidir. Her villa önün de yer alan 50 m2 havuzlar da ise bu ödül sahibi eşsiz proje de Fipool Skimmerli Panel Havuzlar tercih edilmiştir.

Kapısından içeri girdiğiniz ilk andan itibaren kendinizi Ege’de zeytincilikle uğraşılan bir kasabaya gelmiş gibi hissedeceğiniz bir yaşam alanıyla karşılaşırsınız..

Tasarım

95%

Mühendislik

100%

Dayanıklılık

100%

1 dönüm bahçeleri ile Havuzlarımızın bulunduğu bu proje de , Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde 4 kategoride büyük ödüle layık görülmüştür.

3 yılı aşkın yapım süresi ile zorlu şantiye koşullarında bile Fipool Panel Havuzlarımız rüştünü ispat ederek , her ortam ve şartta yer alabileceğini , sadece konut sahipleri için değil aynı zaman da inşaat firmaları için de en iyi havuz yapım tercihi olduğunu göstermiştir.

Tam 8 senedir ev sahiplerini mutlu etmeye devam eden Fipool Skimmerli Panel Havuzlarımız hayatlara dokunmaya daha uzun yıllar devam edecek.

110
Fipool prefabrik havuz için çalışılan saat süresi
10
Projeye dahil olan çalışan kişi sayısı
village-06
village-02
devamını oku

MAXX ROYAL – BELEK

MAXX ROYAL – BELEK

Uluslararası bir üne sahip, ülkemizin önde gelen turistik tesislerinden Maxx Royal Belek Golf Resort Otel bünyesindeki 25 adet villanın mevcut da yer alan beton havuzları yıkılarak, yerlerine Sermed Havuz tescilli ürünü olan Fipool Skimmerli Panel Havuzlar yapıldı. Otel yönetimi, mevcut beton havuzlarından hem yapısal ve görsel olarak menmnun olmadıklarından hem de dış etkenlerden kolay etkilenebildiği ve işletme ve bakım maliyetlerinin yüksek olduğuna kanaat getirerek, mevcut havuzların yerine prefabrik yüzme havuzları yapılması için girdikleri arayışta, birçok firma arasından Sermed Havuz’u tercih etti.

Tasarım

95%

Mühendislik

100%

Dayanıklılık

100%

Otel yetkililerinin bu kararında etkili olan, sadece Sermed Havuz tarafından ve fibercement materyalden üretilen Fipool Panel Havuz Sistemidir. 25 adet 72 m² yüzey alanına sahip Fipool Panel Havuz , teknik ekibimiz tarafından 3 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak otel müşterilerinin kullanımına sundu.

Maxx Royal Belek Golf Resort Otel müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı hizmet anlayışında Sermed Havuz Sistemlerine ait Fipool Skimmerli Panel Havuz Uygulaması sunması da bizleri ayrıca sevindirmiştir.

100
Fipool prefabrik havuz için çalışılan saat süresi
10
Projeye dahil olan çalışan kişi sayısı
fipool-prefabrik-havuz-maxx-royal
fipool-prefabrik-havuz-maxx-royal-1
devamını oku

EUPHORIA FİTNESS SPA & HEALTH CLUB

EUPHORIA FİTNESS SPA & HEALTH CLUB

İzmir Bornovada yer alan alışveriş merkezinin çatısın da yapılacak spor kompleksi için tasarlanan havuz projemiz , 300 m3 lik dev hacmi , açılır kapanır üst kapatması ile özel projeler arasına girmeyi hak ediyor.

Alışveriş merkezinin kurumdan talebi havuz tabanın zemine basmamasıydı , bu sebep ile askı da planlanan Fipool Taşmalı Panel Havuzumuz yapımının zorluk seviyesi biraz daha yükselmişti.

Tasarım

95%

Mühendislik

95%

Dayanıklılık

100%

Havuz Sisteminin Taşmalı olması , Çatı katında bulunması , havuzun askı da asılı kalması , açılır kapanır sistemler ve binaya da gelen ilave yükler ile mühendislerimizi zorlu bir proje beklediği kesin gibiydi.

Tek düşünmediğimiz konu ise Sızdırmazlık , liner kaplama bu konu da bizim en büyük destekçimiz , doğru ellerde doğru uygulandığın da nasıl sonuçlar aldığımızı çok iyi biliyorduk.

3 ay gibi Kısa bir sürede hayata geçirdiğimiz bu havuz ve üst kapatma projemiz den müşterimiz memnun kalmış olmalı ki daha sonra yaptığı bursa projesin de Sermed Havuzu ve ürünlerini tercih etti.

95
Fipool prefabrik havuz için çalışılan saat süresi
9
Projeye dahil olan çalışan kişi sayısı
ephoria-5
ephoria-2
devamını oku