Danışma Hattı: US Flag +90 532 111 73 73 veya Eposta gönderin

GENEL MÜDÜRLÜK İSTANBUL

Ataşehir Ferhatpaşa Mah. 35. Sk. No:8
Ataşehir / İstanbul / Türkiye

E-posta: info@sermedhavuz.com.tr
Tel: +90 532 111 73 73
Tel: +90 (850) 495 0 200

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ İZMİR

Kalabak 3275. Sk. No:2 35430
Urla/İZMİR

EPOSTA: info@sermedhavuz.com.tr
TEL: +90 (232) 752 17 77
TEL: +90 (530) 144 72 13

BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ BATUM

142, Airport Highway
Batumi Georgia

EPOSTA: zkhalvashi@sermedpools.com
TEL: +99(542)222 04 90
TEL: +99(555)844 44 10

Havuz Yapımı Maliyeti Ne Kadar?

Havuz Maliyetleri, Havuz Yapımı, Prefabrik Havuz
Havuz Yapımı Maliyeti

Havuz Yapımı Maliyeti Ne Kadar?

Havuz yapımı için tercih edebileceğiniz farklı havuz tipleri vardır. Geçişte maliyetli olan havuz yapımı günümüzde farklı tip havuz çeşitleri olmasında da maliyetleri azalmıştır. Havuz yapımı maliyeti ne kadar; prefabrik havuzların maliyeti betonarme havuzlar göre %50 daha uygundur. Yapımı hızlı olan bu havuzlar sahibi olmanın en ekonomik yoludur.

Ucuz Havuz Modelleri Nelerdir?

Havuz maliyetleri seçim yapacağınız havuzlara göre değişiklik gösterir. Yüksek fiyatlarla havuz sahibi olmak yerine ucuz havuz tiplerini tercih edebilirsiniz. Ucuz havuz modelleri prefabrik havuzlardır. Bu havuzların maliyetleri az olduğu gibi yapım süresi de kısadır.

  • Havuz sahibi olmanın en ekonomik yolu olan prefabrik havuzlar çelik malzemelerle yapılır. Bu havuzların temeli sağlam olduğu için zemin hareketlerinden etkilenmez.
  • Prefabrik havuzlar zemin üstünde ve gömme havuz modelleri olarak tasarlanabilir.
  • Havuz tasarımında büyüklüğü ve derinliği gibi ölçüler kısıtlı değildir. Bu havuzlar istediğiniz ölçülerde yapılabilir.
  • Havuzlarda kullanılan malzemeler anti-bakteriyeldir. Gözeneksiz bir yapıya sahiptir ve %100 sızdırmazdır.
  • Prefabrik havuzların filtre sistemleri gelişmiş olduğu için havuz suyu her zaman berrak ve temiz kalır.

Hazır Havuz Maliyetleri Ne Kadar?

Hazır havuz yapımı fabrikada tamamlanır ve sahada uzun süreli çalışmalar yapılmasını gerektirmez. Havuz yapımı sırasında çevresel faktörlerin etkisi yok denecek kadar azdır. Böylece havuz sahibi olmanız için yüksek fiyatlar sunulmayacaktır. Hazır havuzlar betonarme havuz maliyetinin yarısı kadar fiyatlar ödeyeceğiniz oldukça uygun havuz modelleridir.

Hazır Havuzların Bakımı Maliyetli Mi?

Havuz yaptırmadan önce bakım maliyetleri de hesaba katılmalıdır. Havuz bakımın uzun zaman istemesi ve maliyetli olması kullanımını zorlaştıracaktır. Bakımının düzenli yapılmaması ise sağlığınız için tehlike oluşturur. Hazır havuz maliyetleri uygun olduğu gibi havuz bakım maliyetleri de uygundur. Havuz bakımın uygun fiyatlı olması için havuzun nasıl tasarlandığı ve nasıl malzemeler kullanıldığı önemlidir.

Firmamız hazır havuz yapımında anti-bakteriyel malzemeler kullanır. Böylece havuzda oluşması mümkün olan zararlı bakteriler engellenir. Sağlıklı ve hijyenik olması için gereken bakım çalışmaları havuz yapım aşamasından başlamaktadır. Havuz suyunun temiz ve berrak kalması için doğru filtre sistemleri uygulanması gerekir. Kullanmış olduğumuz gelişmiş filtre seçenekleri ile havuz suyunun yüzeyi daima temiz kalacaktır. Aynı zamanda havuzda fiziksel kirlerin birikmesi engellenerek doğrudan filtre sistemine gönderilir.

Havuz Bakım Maliyetleri Ne Kadar?

Havuz bakım maliyetlerinin düşük olması için havuzun doğru tasarlanmış olması önemlidir. Sermed havuz firması olarak havuz tasarımında doğru filtre sistemleri ve temizleme sistemleri kullanılıyoruz. Hem yüzey sıyırıcı hem de taşmalı sistemlerle havuz yüzeyinin daima temiz kalmasını sağlıyoruz. Havuz bakım maliyetleri büyülüğü, derinliği, havuz alanı gibi etkenlere göre değişiklik gösterir. Ortalama bir havuzun bakım maliyetleri ayda 150-200 TL gibi düşük fiyatlarla yapılabilir.

Prefabrik Havuz Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik havuz fiyatları havuz tasarımında kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterir. Havuz fiyatlarının net olarak belirlenmesi için saha çalışmaları, havuz yapımında kullanılan kaplama malzemeler, aydınlatma ürünleri, havuz boyu ve derinliği, havuz aksesuarları dikkat alınır. Havuz fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir ve ortalama fiyatlar alabilirsiniz.

Havuz Yapım Maliyeti Nasıl Hesaplanır?

Prefabrik havuz yapımı için istediğiniz ölçüleri verebilirsiniz. Havuz yapımında kısıtlama olmadığı için istediğiniz ölçüde ve boyda yapılması mümkündür. Havuz yapımında kullanılacak malzemeler firmamız tarafından seçilir ve havuzlar kaliteli malzemelerle tasarlanır. Havuz yapım maliyeti ne kadar; havuz yapımının maliyetleri net olarak istekleriniz doğrultusunda hesaplanır. Doğru fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçebilir ve uygun fiyat seçenekleri ile hayalinizde havuza sahip olabilirsiniz.

Yorum(1)

  1. Cevapla
    pingback Havuz Yapım Maliyetleri Nasıl Hesaplanır? – Sermed Havuz | Prefabrik Havuz Yapımı | Havuz Modelleri adlı kullanıcının yorumu

    […] bu özel havuz, bazı maliyetleri de beraberinde getirmektedir. Havuz yapım maliyetleri, tercih edilen havuz türüne göre değişkenlik göstermektedir. Arka bahçeniz için tercih […]

Yorum Yazın