• fippol-skimmerli-prefabrik-havuz

  Fipool Skimmerli Prefabrik Havuz

  Fipool skimmerli prefabrik havuzlarda; her ölçü, ebat ve formda fabrikamızda üretim yapılır. Kullanılan teknoloji havuz yapımı maliyetlerini en aza indirir.

  İncele
 • fippol-tasmali-prefabrik-havuz-2

  Fipool Taşmalı Prefabrik Havuz

  Fipool taşmalı prefabrik havuz, tamamen isteklerinize yönelik tasarım ve boyutlarda Düzce ilinde bulunan 12.000 m2 üretim tesisimizde üretilerek montajı tarafımızdan yapılmaktadır. 10 yıl garanti ile 7 günde teslim teslim edilmektedir.

  İncele
 • maldiv-skimmerli-prefabrik-havuz-36

  Maldiv Skimmerli Prefabrik Havuz

  Maldiv skimmerli prefabrik havuzlarda liner kaplama havuzunuzu %100 izole eder. Liner kaplamanın güneş ışınlarına dayanıklı ve antibakteriyel yapısı sizleri korumaktadır. Ayrıca liner kaplama desenleri havuz içini seramik, cam mozaikten daha şık gösterir.

  İncele
 • bora-skimmerli-prefabrik-havuz (6)

  Bora Skimmerli Prefabrik Havuz

  Bora prefabrik havuz dünya standardı olan 1.5m yüksekliğinin yanı sıra farklı sebeplere ihtiyaç duyulan 120cm, 90cm, 60cm gibi farklı yüksekliklerde üretim yapılabilmektedir. Çocuk havuzlarında daha çok tercih edilmektedir.

  İncele
 • Beton-Üzeri-Liner-Kaplama-Sistemleri-5

  Beton Üzeri Liner Kaplama Sistemleri

  Havuzunuz eskidi, sızdırmakta, mozaiklerinizde dökülmekte ve artık havuzu kullanamıyorsanız beton üzeri liner kaplama sistemlerimiz tamda aradığınız çözüm. Maliyetsiz, sızdırmaz, garantili, dayanıklı, pratik ve bakımı kolaydır.

  İncele
 • liner mavi mozaik

  Liner Kaplama

  Fipool skimmerli prefabrik havuz sistemlerimizde, havuz boyutlarında istediğiniz ölçü, ebat ve formda fabrikamızda üretim yapılabilmektedir. Kullanılan teknoloji, istediğiniz şekil ve boyuttaki havuz yapımı maliyetlerini en aza indirir.

  İncele