HAKKIMIZDA BİLMENİZ GEREKEN HER ŞEY

Sizlere sunduğumuz  havuzlarımızı detaylıca incelemeden geçmeyin.

Yakın zamanda tamamladığımız  projelerimize  göz atın.

Liner kaplamalı prefabrik hazır havuz sistemleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmaktadır.

Dünya çapında lider markalarını bünyesinde bulunduran Sermed Havuz, Türkiye’nin her köşesine birkaç gün gibi kısa sürede havuz kurulumunu tamamlayarak yüzmenin keyfini; kaliteli malzemesi, şık dizaynı, teknolojik yapısı, ekonomisi ve hızlı servisiyle sizlere sunmaktadır.

Seramik-betonarme havuzların tüm dünyada uzun ve zor yapım aşamaları, çok yüksek işçilik maliyetleri, yeterli sayılmayan hijyenik koşulları, sıkıntılı bakım şartları yüzünden artık eski popülaritesini yitirmiştir. Sermed Havuz, hızla değişen ve gelişen dünyamızda, prefabrik liner kaplamalı yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır.

Sermed Havuz ’un betonarme havuzlara oranla daha sağlıklı, daha hijenik, daha pratik, daha dayanıklı, daha ucuz olan prefabrik liner kaplama havuzları, %100 Türk mühendisliği ve kalitesiyle üretmekle kalmayıp aynı zamanda firma güvencesi altına da almaktadır.

%100 Türk mühendisliğimizle kendi üretimimiz olan bu prefabrik havuz sistemleri ile sunulan standart havuz şekil ve ebatlarının yanı sıra yine tamamen yerli üretim olan Fipool prefabrik havuzlarımız ile isteğe bağlı şekil, büyüklük ve derinlikte, her ihtiyaca ve amaca yönelik ister taşmalı ister skimmerli havuz üretimini yapabilmekteyiz.

Zeminüstü prefabrik havuzlarımızda 4 m2 den 200 m2 büyüklüğünde ve değişen derinliklerde havuz üreterek sektör de bir ilki gerçekleştirmiştir.

hakkımızda

Sermed Havuz bugüne kadar yapımını gerçekleştirdiği yüzlerce yüzme havuzu nun tecrübesi, mühendislerden oluşan yönetici kadrosu, donanımlı beyaz yaka personeli, kalifiye mavi yaka personeli ve kurumsal kimliğiyle havuz ve havuzla ilgili ihtiyacınız olan her konuda sizlere Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesiyle hizmet verme gayretindedir.

Liner havuz sistemleri, hazır havuz, portatif havuz, prefabrik havuz, pvc havuz gibi bir çok isimle anılmaktadır. Kullanım alanları oldukça yaygındır. Yazlıkların bahçesinde, villa, site, otel ve tesislerde, belediyeye ait park ve bahçelerde, özel okullarda, kolej, anaokulu, yuva ve kreşlerde, özel eğitim, fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Ruhsat gerektirmeyen tasarımı sayesinde sit alanlarının vazgeçilmez projeleri arasında da yerini almaktadır.

Sermed Havuz, konusunda tecrübeli satış ekibi, yaşanabilecek sorunlara karşı her zaman hazırlıklı teknik kadrosu, hizmetini koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle uygulayan uzman personeli ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek bir şirketler topluluğu olmak için var gücüyle çalışmaktadır.

%100 Sızdırmazlık

Tek parça üretilerek havuz kaplamasında kullanılan liner kaplama sayesinde %100 sızdırmazlık sağlanmaktadır.

10 Yıl Garanti

Sermed Havuz Sistemleri olarak fabrikasyon hatalara karşılık 10 yıl garanti vermekteyiz.

Hijyen, Hijyen, Hijyen

Liner kaplama teknolojisi sayesinde havuzlarımız artık daha sağlıklı, daha hijyenik, daha berrak.

İdeal Tasarım

Hem şık görünümü, hem sağlık üstünlüğü, hem dayanıklılığıyla prefabrik havuzlarımızla sizleri koruyoruz.

BAŞARI TABLOMUZ

100%
Müşteri Menuniyeti
6000
Tamamlanan Proje
80+
Kişilik Dev Kadro

OUR TEAM

Sermed Havuz 16 yıllık havuz yapımı tecrübesi, mühendislerden oluşan yönetici kadrosu, donanımlı beyaz yaka personeli ve kurumsal kimliğiyle havuz yapımı ile ilgili ihtiyacınız olan her konuda Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir.